Po otrzymaniu przesyłki masz 14 dni, aby wygodnie przymierzyć w domu zamówione produkty i zdecydować czy spełniają Twoje oczekiwania.

Chcemy, abyś był zadowolony z zakupu i przepraszamy, jeśli tak nie jest. Pamiętaj, że możesz skorzystać z opcji zwrotu i odesłać do nas zakupione produkty.

Możesz także dokonać wymiany produktów na inny fason, kolor bądź rozmiar (wymiana może dotyczyć tylko jednej części kostiumu - góry bądź dołu). 

Możliwość zwrotu i wymiany dotyczy wyłącznie towaru, który nie nosi śladów używania - jest czysty, pozbawiony zapachu, z oryginalnymi metkami, kompletny.

W celu dokonania zwrotu bądź wymiany wystarczy, że w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki prześlesz na adres: info@seablinks.com oświadczenie o zamiarze odstąpienia od umowy / informację o chęci dokonania wymiany wskazując na jaki towar chciałbyś dokonać wymiany.

Wymieniany bądź zwracany towar w oryginalnym opakowaniu wraz z metkami, zapakowany w opakowanie ochronne zapobiegające uszkodzeniu odeślij na adres: Seablinks, ul. Elektronowa 6, 94-103 Łódź. Choć koszt zwracanych/wymienianych produktów pokrywasz Ty, chętnie pomożemy Ci w zamówieniu kuriera. Koniecznie odbierz od kuriera potwierdzenie nadania przesyłki i zachowaj je aż do momentu rozliczenia Twojego zwrotu. Dokument ten potwierdza, że przekazałeś paczkę kurierowi.