O nas

Endorfiny

Gdzie one, tam i my! Wymarzony rodzinny wyjazd, pełen słońca, kolorów i soku z dojrzałych owoców cieknącego po palcach? Jesteśmy! Kilometry zjeżdżalni pokonane podczas spontanicznego wypadu do aquaparku w niedzielne przedpołudnie? Z przyjemnością! Intensywny trening na basenie, do którego trudno się zmobilizować, pomimo znajomego uczucia euforii, które przychodzi po jego zakończeniu? Tylko z nami!

Jakość

W Seablinks wierzymy, że szczęśliwe momenty wymagają szczególnej oprawy. Dla pięknych wspomnień i wspaniałych zdjęć w albumie - żeby w szczególnym czasie poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Dlatego też produkty wysokiej jakości i obsługa klienta na najwyższym poziomie to dla nas jedyna opcja. Wnikliwie testujemy każdy surowiec i krój zanim trafią do sprzedaży. Szukamy najlepszych dostawców w całej Europie i z pasją zajmujemy się ciągłym ulepszaniem naszych produktów.

Klient

Szyjemy dla najważniejszych Ludzi. To zobowiązuje! Nasze stroje kąpielowe posiadają bardzo wysokie filtry UV (UPF 50+), tak aby zapewnić bezpieczną zabawę na słońcu. Ponadto, nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na działanie basenowego chloru oraz olejków i kremów do opalania. Dbamy o to by kostiumy Seablinks nie bladły pod wpływem słońca, odpowiednio się uciągały i zapewniały komfort noszenia na długi czas.

Ekologia

Kostium ze śmieci zalegających w morzach i oceanach (oczyszczonych i przetworzonych)? Wyprodukowany przy zmniejszonym zużyciu wody, zminimalizowanym transporcie i poszanowaniu dla złóż naturalnych? Kostium, który może być noszony kolejno przez młodsze rodzeństwo i ciągle wyglądać jak nowy? Tak! Właśnie u nas. I z tego jesteśmy najbardziej dumni.

Karta Dużej Rodziny

5% zniżki na cały asortyment oferowany w sklepie internetowym.

Zniżka online dostępna po wpisaniu kodu KDR5 w koszyku i w uwagach do zamówienia wpisaniu nr karty KDR. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami i upustami.

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło