Mini Cart

  • No products in the cart.
Kostium chloroodporny - najlepsza opcja na basen

Woda w basenach publicznych musi być bezpieczna dla jej użytkowników i spełniać wyśrubowane normy czystości. W basenie, jak w każdym stojącym zbiorniku wodnym, namnażają się drobnoustroje, grzyby i glony, to wspaniałe siedlisko dla bakterii i zarazków. Dlatego też, o wodę w basenie trzeba dbać, regularnie ją czyścić i filtrować, oraz stosować środki do dezynfekcji. Chlor jest właśnie takim związkiem chemicznym, który ma za zadanie dezynfekować wodę.

Read more

SEBABA, czyli w poszukiwaniu nazwy idealnej

Z imionami dla dzieci jest łatwo. Po pierwsze mamy dziewięć miesięcy, żeby się solidnie namyślić, przejrzeć imienniki, statystyki i trendy.

Po drugie, po odrzuceniu imion osób, których nie lubimy, których nasz partner nie lubił w podstawówce, których nie trawi teściowa, które podpadły mamie, siostrze, bratu, ciotce - od samego przedszkola, przez wszystkie wyjazdy na kolonie, obozy, stare miłości, byłych wspólników i wredne koleżanki - lista jest na tyle wąska, że wybór w zasadzie ogranicza się do “albo-albo” i często i tak stanowi kompromis (“może teściowa przekona się, że nie wszystkie Zosie są tak straszne jak ta, która siedziała za nią w piątej klasie na polskim”).

Z imionami jest bardzo łatwo. Co innego z nazwą firmy.

Read more

The Easiest Way to Break Out on Top
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut nec ex a elit blandit eleifend id ac ipsum. Pellentesque ac enim pharetra lectus finibus ultrices in ac arcu. Donec porta quam eu mi molestie, ut pharetra lectus pharetra. Curabitur hendrerit et purus a feugiat. Vestibulum nec mollis ligula. Quisque malesuada ornare est, vel dignissim dui pulvinar sollicitudin. Suspendisse potenti...

Read more